Wybierz się razem z nami w filmową podróż do Kalkuty. Do wygrania dla miłośników Kina Bollywood mamy: 

zestaw gadżetów z bollywoodzkim  filmem na  DVD oraz podwójne zaproszenie na pokaz specjalny hitu pt. „Piku” (20 maja g. 20:45, Kino Luna, Warszawa).

Bądź na bieżąco i śledź:  www.facebook.com/bollywoodpoland

Co musisz zrobić ? Wystarczy, że:

1. odpowiesz na pytanie: Jak powstała nazwa Bollywood?, a odpowiedź prześlesz na e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 14 maja do 19 maja 2015 roku, godz. 20.00.

Jury wyłoni zwycięzców najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

Bollywoodzki hit pt. „Piku” w kinach od 23 maja.

Jesienią ubiegłego roku, indyjscy filmowcy pokazali, realizując między innymi w Warszawie, światowy megahit „Kick”, z jakim rozmachem potrafią działać. Zrzucany z Mostu Gdańskiego autobus wzbudził ogromne zainteresowanie polskich mediów - filmowany był przez ponad 20 ekip telewizyjnych, a gwiazdy, które przyjechały do Polski nie miały chwili spokoju od swoich fanów.

Na fali popularności tego megahitu w Polsce zagoszczą także inne, nowe bollywoodzkie produkcje. „Piku” to jeden z najbardziej oczekiwanych w Indiach filmów 2015 roku. Rewelacyjna, znana także z hollywoodzkich produkcji obsada, z czołowymi postaciami indyjskiego świata filmu, gwarantuje powodzenie obrazu nie tylko w Azji.
W filmie występuje megagwiazda Amitabh Bachchan, piękna i utalentowana Deepika Padukone oraz znany polskim widzom m.in. z filmu „Życie Pi” czy „Niesamowity Spider-Man” Irrfan Khan, który aby nakręcić „Piku” odrzucił rolę w najnowszym obrazie Ridleya Scotta – „Marsjanin” (oryg. The Martian) z Mattem Damonem.

Film opowiada o podróży pięknej Piku (Deepika Padukone) z Delhi do Kalkuty, w towarzystwie  siedemdziesięcioletniego ojca Bhashkora (Amitabh Bachchan), który przez większość czasu zaabsorbowany jest kwestiami związanymi z podeszłym wiekiem, a zwłaszcza problemami trawiennymi. Chciałby, żeby córka poświęcała mu uwagę 24/7. Właściciel firmy taksówkowej (Irrfan Khan) wiezie ich tam osobiście, ponieważ żaden z taksówkarzy nie chce znosić towarzystwa ekscentrycznego ojca Piku. Podróż uczy ich, jak znosić cudze nastroje i dziwactwa oraz ujawnia znacznie więcej niż ekscentryczne nawyki Bhashkora związane ze sposobem korzystania z toalety... Irytujące zachowanie Bhashkora i nieustępliwa natura Piku ciągle się ścierają, ale widz w końcu odkrywa, że ten pozornie chory układ oparty jest na bezwarunkowej miłości.