Masaż to idealna gra wstępna, która pobudza apetyt na seks. Masaż odpręża, relaksuje, a gdy jest namiętny staje się ucztą dla zmysłów.

Dotyk bliskiej osoby uspokaja i całkowicie wycisza po stresującym dniu. Relaksacyjny masaż jest najlepszym lekiem na trudy codziennego życia, nie tylko rozluźnia nasze mięśnie, ale pobudza nasz seksualny apetyt. Masaż erotyczny bardzo zbliża kochanków i zacieśnia więzi partnerskie. Jest fascynującym uzupełnieniem kontaktów seksualnych. Zbliża kochanków do siebie, rozbudza ich zmysłowość, pomaga odkrywać najbardziej wrażliwe miejsca. Relaksuje i jednocześnie podnieca, stwarzając warunki do przeżycia silniejszego niż zwykle orgazmu.

Doskonałym dodatkiem jest żel do masażu. Można dostać bez problemu żele zapachowe (np. Unimil  Luscious o zapachu truskawkowym) jak i żele które potęgują doznania zwiększając czułość ciała na dotyk.

Po takiej cudownej uczcie dla ciała i zmysłów partnera możemy spodziewać się odwzajemnienia tych doznań. Pobudzony tak fantastycznym masażem, na pewno zrobi wszystko czego tylko zapragniemy. Życzymy upojnej nocy!