Organizowane tylko w najlepszych klubach i tylko raz w roku. Jedyne w swoim rodzaju, najbardziej wyczekiwane – Moët Rosé Party – to splendor pełen niepokornej kokieterii i najbardziej pożądanego luksusu. Tym razem Moët&Chandon zabierze gości do Różowej Krainy Baśni.
Tegoroczne Moët Rosé Party, ulubiona impreza Celebrities na całym świecie zapowiada się niezwykle intrygująco. Na to kultowe już wydarzenie, jak zwykle przyjadą goście z całej Polski. Tej nocy królować będzie kolor Różowy. Wchodzący do klubu Platinium goście zabrani zostaną w wyśnioną podróż do świata baśni. Przekraczając jego progi znajdą się po drugiej stronie lustra, gdzie zaróżowi ich Moët&Chandon Rosé Imperial, ulubiony szampan Merlin Monroe.

Na Moët Rosé Party wystąpi wielka gwiazda, legendarny Andy Morris znany pod pseudonimem Narcotic Thrust, który przyleci zza siedmiu gór i siedmiu mórz - prosto z wysp Króla Artura. Wielbiony na dworach całej Europy dzięki ostatnim piosenkom takim jak; ''save from the harm”, czy ''i like it '', pobudzi do tańca nawet Śpiącą Królewnę.