Jeżeli już masz dosyć zimy umil sobie czas oczekiwania na najpiękniejszą porę roku. Najgorsze co możesz zrobić to zamknąć się w domu i odseparować się od całego świata. Szczerze nie popierając takiej inicjatyw Trendu.pl gorąco namawia Cię do wykorzystania w pełni ostatnich dni sezonowej Wyprzedaży.

 

Zanim jednak wpadniesz w wieszaki oddając się zakupowemu szaleństwu pamiętaj o kilku prostych zasadach:

 

1. Kupuj rzeczy, które są dobre gatunkowo, bez zmechaceń i plam (nie każde dadzą się sprać).

2. Przemyśl czy dana rzecz pasuje do czegokolwiek w Twojej szafie.

3. Nie zapominaj o ubraniach i fasonach wiecznych, nigdy nie wychodzących z mody tj. czarna sukienka, ołówkowa spódnica, klasyczne dżinsy, żakiety i proste topy, które zawsze są świetna bazą i skrajnie słusznym zakupem.

4. Inwestuj w dodatki, kolczyki, szaliki, apaszki, korale i wisiory, nie zajmują dużo miejsca, a odpowiednio dobrane ze zwykłej sukienki stworzą kreację na każdą okazję.

5. Pamiętaj, że Twoje konto bankowe nie jest studnią bez dna. Najlepiej w ogóle zostaw kartę kredytową w domu, weź konkretną kwotę i kontroluj wydatki na bieżąco.

6. Zawsze zabierz ze sobą paragon. Często nawet rzeczy z wyprzedaży można wymienić na inny rozmiar lub ‘cos’ w tej samej cenie.

7. Wiemy, że to trudne ale staraj się jednak iść na jakość, a nie ilość.

 

Oczywiście powstrzymanie się od zakupu ‘Sukienki, o Której Śniłaś od Zawsze może się okazać nie potrzebną udręką dlatego istnieją pewne ustępstwa od wyżej wymienionych zasad.

Jeżeli jednak nie masz siły na latanie po sklepach, świetną alternatywa mogą okazać się sklepy internetowe, które także urządzają zimowe wyprzedaże.

Zachęcamy do zajrzenia do internetowego Kufra pełnego ubraniowych cudowności (rzeczy ‘z metka’, second – hand, oryginalne dodatki) na www.kufersklep.pl. Oprócz fantastycznych i oryginalnych ciuchów, warto zwrócić też uwagę na zakładkę WszytkoGratis, która kryje ciekawe artykuły i smaczki wyszukane w przestrzeni modowo – kulturalnej przez właścicielki Kufra.

Zapraszamy do www.kufersklep.pl. Co czwartek - nowości w sklepie!!!