Dolce & Gabbana stworzyło do zespołu piłkarskiego A.C. Milan nowe mundurki na nadchodzący sezon 2009-2010. Najpopularniejszy duet w świecie mody zaprojektował dla zespołu oficjalne oraz formalne stroje. To nie pierwszy raz kiedy Dolce and Gabbana ubiera piłkarzy A.C. Milan. Bowiem już od 2008 roku Domenico Dolce i Stefano Gabbana i klub współpracują ze sobą.

W Polsce piłkarze Warszawa Legia czy inna rodzima drużyna niestety nie może pochwalić się gustownymi strojami, wręcz przeciwnie.
Piłkarze A.C. Milan mimo, że na co dzień chodzą zwyczajnie ubrani to dbają o to, aby na boisku dobrze grać, jak również wyglądać.
Inaczej jest u Nas. Nasi na boisku nie dbają ani o grę, ani o wygląd. Natomiast cała „moda” zaczyna się poza boiskiem.

Polscy piłkarze ligowi nieporównanie więcej czasu spędzają przed lustrem i u fryzjera. Gdyby polscy piłkarze osiągali dobre wyniki w grze, nie byłoby problemu. Niestety dla większości z nich jedynym osiągnięciem są trendy fryzury i stroje, kilogramy biżuterii oraz coraz większe tatuaże. najlepszym dowodem na to jest Radosław Majdan. Piłkarz nie skupia się na grze, tylko na różnych metodach „doczepiania włosów”.
W Wiśle zawodnicy co jakiś czas pojawiają się w nowym „image”. Mirosław Szymkowiak, Maciej Stolarczyk i Maciej Żurawski po prostu nie mają zahamowań. Fryzjer ze Studio Fryzur Małgorzaty Babicz w krakowskich Łagiewnikach wszystkie najnowsze trendy w fryzjerstwie wypróbowuje na włosach Żurawskiego.

Co sądzicie o stylu piłkarzy?!