Acustom Apparel oferuje dostosowane do figury klientów ubrania. Samodzielnie dobieramy parametry interesujących nas kreacji. Innowacyjna technologia użyta w procesie planowania i produkcji czyni kolekcję Acustom Apparel unikalną i dostosowaną do potrzeb klientów.

Firma oferuje ubrania we wszystkich możliwych rozmiarach. Zespół współpracujących z marką projektantów i krawców tworzy jeansy czy garnitury zgodne z naszymi preferencjami.

Firma to efekt współpracy Fashion Designerów. To Jamal Motlagh i Katie Bojko. Projektantom zależy na indywidualizacji kroju. Ubrania są oferowane do każdego typu sylwetki i optymalizowane pod kątem naszego wyglądu. Od teraz niezależnie od tego, jaki rozmiar nosimy, wkraczamy w świat najnowszych trendów i wyrafinowanych kolekcji. Moda przestaje być domeną androgenicznych modelek i zdehumanizowanych robotów. Najnowsza technologia wspiera proces produkcji i planowania ubrań, czyniąc je bardziej dostępnymi. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku. Oferta jest skierowana do klientów z całego świata dzięki niezwykle rozwiniętej stronie internetowej.

Autor: Beata A.