Zapewne wielu z Was nie kojarzy marki PPQ? To brytyjska marka założona przez Amy Molyneaux oraz Percy Parker. Na pewno kojarzycie ich strój z najnowszego teledysku Lily Allen, w którym jest ubrana w przesłodką sukienkę z olbrzymim białym kołnierzem.
Teraz PPQ stanie się jeszcze bardziej popularne, ponieważ właśnie nawiązali współpracę z Adidasem. Jesienno – zimowa kolekcja została stworzona, aby celebrować 60-te urodziny Adidasa.
PPQ naprawdę się postarali przy kolekcji, która jest w stylu unowocześnionego retro. Są w niej elementy sprzed kilku dekad, jednak z elementami futurystycznymi, ponadczasowymi.
W kolekcji znajdziemy modne sweterki w marynarskie paski, świecące legginsy, ciekawe buty oraz wiele innych.
Większość ubrań jest w odcieniach bieli i czerni co powoduje, że sportowa kolekcja charakteryzuje się klasyczną elegancją.
Amy Molyneaux o swoich ubraniach mówi: "W przypadku odzieży sportowej trendy nie zmieniają się tak szybko. To co nosi się dzisiaj, nosiło się i dziesięć lat temu. Przede wszystkim liczy się wygoda i właśnie to oferujemy."
Współpraca Stelli McCartney z Adidasem sprawdziła się znakomicie. Również jej ubrania znajdziemy w sklepach Adidasa w kolekcjach jesienno-zimowych. Projekty Stelli tchną świeżością. Wszystkie proponowane produkty wykonano z ekologicznych tworzyw „Każdego roku staramy się ulepszać stroje sportowe w sposób, który nadawałby im super objętość, pozwalał osiągać lepsze wyniki w sporcie oraz w żadnym stopniu nie zagrażałby środowisku. W tym sezonie mamy to wszystko: wspaniałe stroje i znaczną przewagę". Sportowe, jesienne zestawy są świetnie zaprojektowane, nowocześnie, ale przede wszystkim wygodnie i ekologicznie.

Która kolekcja Wam się bardziej podoba – PPQ czy Stelli McCarteny?