Lata 90. wróciły jako najważniejszy element współczesnych trendów. Wraz z nimi swój come back przeżywają ikony tego okresu. To czas top modelek, o których sławie współczesne gwiazdy wybiegów mogą jedynie marzyć.

Ikoną ostatniej dekady XX wieku jest niewątpliwie Naomi Campbell. Obdarzona niezwykła urodą, zmysłowa top modelka została twarzą najnowszej kolekcji Agent Provocateur na sezon wiosna / lato 2015.

Autorem zdjęć Naomi, która została wystylizowana na prawdziwą femme fatale, jest Ellen von Unwerth.

Inspiracją dla fotografii okazały się klasyczne produkcje rodem z Hollywood takie jak Bonnie & Clyde czy West Side Story.

Wyraziste kobiety, które były bohaterkami tych produkcji i niezwykle mocna postać, którą jest Naomi Campbell podkreślają, że najnowsza bielizna od Agent Provocateur to propozycja dla pewnych siebie, silnych kobiet o ugruntowanym charakterze i mocnej tożsamości.

Koronki, hafty, oryginalny zielony zestaw czy unoszący się nad całością duch sadomasochistycznych praktyk powodują, że to kolekcja na miarę współczesnej kobiety. Kobiety oryginalnej, świadomej swojej wartości i seksualności, kobiety, która nie tłumi potrzeb i realizuje cele oraz marzenia. Rekomendacja trendu.pl