Na dodatek wszystko działo się na wizji w w ramach show „Project Runway”. Program ma wyszukiwać młode talenty świata mody i pomóc uczestnikom wylanoswać się. W jury są takie sławy jak Heidi Klum, Michael Kors oraz Nina Garcia. Kiedy jedna z przyszłych projektantek, Kenley zaprezentowała swoją kolekcję Michaelowi Korsowi opadła szczęka! Nie tylko krój, kolor, ale również dodatki były identyczne jak i Alexandra McQueena. Po wielkich kłotniach dziewczyna jednak przeszła do drugiego etapu. Jednak wierni fani Alexandra są zniesmaczeni.
A skoro już mówimy o McQueenie – na jego ostatnim pokazie modelka miała tak ściśnięty gorset, że aż zemdlała. Jeszcze bardziej zadziwający był fakt, że 19 letnia dziewczyna, Abbey Lee Kershaw zdążyła wyjść na wybieg na czas!
Gdyby w Polsce pojawił się taki program, projektanci mogliby spokojnie kopiować z wielkich mistrzów. Nie ma osób, które mogłyby tak szczerze zasiąść w jury! Zresztą jak w programie „Taniec na lodzie” i tak cała ekipa przyznaje się „że nie zna się na łyżwiarstwie, ale….”. Wielka gwiazda Pani Weronika Pazura w „You can dance” wcale nie odbiega od jury TVP2. Owczem tańczyła, ale tylko na rurze w night clubie.