Another 8 to debiutant na rynku mody. Marka przedstawiła interesującą miejską kolekcję ubrań, dla której określenie casual jest w pełni trafne.

Ubrania oferowane przez Another 8 są inspirowane estetyką lat 90. To klimat, który nie przestaje nas zadziwiać i wyznacza najważniejsze trendy ostatnich miesięcy.

O ile jeszcze kilka lat temu, oglądając filmy z lat 90., mieliśmy wrażenie, że stylizacje aktorów są nie do przyjęcia, o tyle oglądając je teraz, coraz częściej zwracamy uwagę na detale i niuanse modowe, które potrafią zaskoczyć.

Podobna sytuacja to videoclipy z lat 90. Co ciekawe, moda z tego okresu nie jest przetworzona w takim wymiarze jak trendy z lat 80.

Another 8 wypełnia lukę między tanimi miejskimi markami dla młodzieży, a drogą ofertą projektantów. Co powiecie na pikowane skórzane torby i kurtki. Obowiązkowo utrzymane w czerni lub bieli. Tekstura i kolorystyka ubrań Another 8 zachwycają. Widać tu dbałość o szczegóły i kunszt w procesie projektowym.

Another 8 to najmodniejsza oferta modowa sezonu. Przypomina nam lata 90. pomieszane z najnowszymi trendami w modzie. Rekomendujemy.