iPad chociaż w sprzedaży jest dopiero od kilku miesiący to już wzbudził spore zainteresowanie na całym świecie. Koncer Apple obawiał się jednak, że rozmiary nowego gadżetu 24.3 cm x 19 cm x 1.3 cm nie zostaną zaakceptowane przez kobiety. Dlatego też postarał się, nawiązać współpracę z domami mody, tylko aby zachęcić panie do kupna.
Pokrowce na iPady kupimy od Louis Vuitton, Gucci oraz Salvatore Ferragamo.

Apple postanowił iść jeszcze krok do przodu. Chce skusić panie, Vogue’iem, który jest
jest pierwszym magazynem mody, który dostępny jest na iPadzie w Europie. Aplikacja już jest dostępna na stronach Apple. Aplikacja wygląda ciekawie nie tylko wizualnie. Całość podzielona jest na trzy bloki tematyczne. Pierwsza związana jest sciśle z fashion, czyli znajdziemy w niej inforamcje dotyczące mody, urody, sztuki, lifestylu itd. Drugi blok tematyczny to najnowsze trendy, czyli zdjęcia i opisy z pokazów mody, relacje z tygodni mody na świecie, oraz galerie i relacje z „fashion street”, czyli mody z ulicy.
Ostatni temat to materiały z drukowanych numerów Vogue. Znadziemy w nim wywiady z projektantami mody ich życiorysy, kultowe sesje fotograficzne, galerie itd.

Ta wiadomość na pewno ucieszy 5 letnią Suri Cruise, która już od kilku tygodni posiada swojego iPada. A każdy już zdążył się przekonać, jak ta dziewczynka, kocha modę. Nigdzie się nie rozstaje ze swoimi szpilkami i torebką Hermesa.

Jak Wam się podoba pomysł?