Prezentujemy niezwykle udaną stylizację nawiązującą do neobaroku. Zdjęcia zostały zaprezentowane we francuskiej edycji magazynu Glamour z marca 2012 roku.

Konwencja ubrań idealnie wpisuje się w imprezy sylwestrowe i karnawałowe szaleństwo.

Modelka Lydia Hearst została wystylizowana w sposób, który można wprost kopiować, planując kreacje na imprezy z okazji nowego roku.

Wyciągamy z szafy wszystko co wzorzyste i nawiązujące do baroku. Farbujemy włosy na blond. Makijaż musi być inspirowany tym, co prezentujemy na zdjęciach poniżej. To najkrótsza droga do tego, aby zostać królową trendów już na początku 2013 roku. Rekomendujemy.
Dodamy, że modelkę ubrano w kolekcje firm segmentu premium, tj. Michael Kors (od niedawna jego sklep jest perłą w koronie marek dostępnych w Galerii Mokotów), Versace czy Roberto Cavalli.

Jeżeli w waszej szafie brakuje tych kojarzących się z przepychem brandów, zapraszamy do sieciówek. Z całą pewnością znajdziecie spójne i równie modne zamienniki. Do tego koniecznie dodatki Vintage. Nie zapominajcie o nich. Jeszcze dwie torebki, tak jak mówią najnowsze trendy i jesteście dyktatorkami mody...