Prezentujemy barokową kolekcję plecaków i toreb. To najnowsza propozycja zdolnego ukraińskiego projektanta. Konstantin Kofta znany jest z tego, że wprowadza do mody inspirujące akcesoria. Torby i plecaki nawiązują do znanych stylów, ale nie w oczywisty sposób. Projektant sięga też po inspiracje do motywów architektonicznych. W jego modowych konstrukcjach nie brakuje elementów z płytami dachowymi czy słupami.

W najnowszej kolekcji toreb i plecaków Kofta nawiązał do stylu barokowego, a zwłaszcza dominującej wówczas architektury. W jego produktach znajdziemy kształty i formy, które naśladują bogate i zawiłe inkrustracje z tamtej epoki, a także warstwowe kolumny. Najbardziej imponujące wydają się owalne plecaki z realistycznymi reliefami, a także okrągłe torebki z dynamiczną linią, przypominającą charakterystyczny wzór na kolumnach. Nie brakuje motywów kwiatów, lwów i innych abstrakcyjnych kształtów.

Konstantin Kofta w perfekcyjny sposób potrafił połączyć bogactwo baroku z nowoczesną technologią. Torby i plecaki to efekt druku 3D, zaprojektowanego i wykonanego w mistrzowskim stylu. Powstałe akcesoria modowe są oryginalne, precyzyjnie wykonane z architektonicznym wręcz odwzorowaniem. Po raz kolejny opisujemy kolekcję tego utalentowanego projektanta i jesteśmy zachwyceni jego pracą.