Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek to talenty marki Bohoboco, która w krótkim czasie zdobyła niezwykłą popularność nie tylko wśród fashionistów, ale także celebrytów. W ostatnią środę odbył się pokaz ich wiosenno-letniej kolekcji, na którym pojawiło się wielu celebrytów. Sławne blogerki, takie jak Maffashion czy Jemerced zasiadły w pierwszych rzędach przy wybiegu, gdzie królowała Maja Sablewska – stylistka gwiazd. Nie zabrakło też kochających modę sław, takich jak Joanna Krupa, Sonia Bohosiewicz czy Aleksandra Kisio.

Trzeba przyznać, że duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek ma głowę do interesów. Na ten sezon zdecydowali się na najbardziej sprzedawalny trend, czyli klasyczny minimalizm. Wybieg zapełnił się subtelnymi i kobiecymi sukienkami w delikatnych kolorach, bieli, czerni i pudrowego różu. Ubraniom charakter dodawały dyskretne detale, jak na przykład podwójne złożenie i dodatkowe panele. Widać, że projektanci inspirowali się sprawdzonymi trendami ze światowych wybiegów, chociażby zauważyć można wpływ falbanek z wybiegu Givenchy czy warstwy jak u Philip Lim lub sylwetkę od Calvin Klein.

Duet Bohoboco rozumie potrzeby swoich klientów i podaje im ubrania, które pokonają czas i przemijające trendy. Wysokiej jakości materiały i dokładne wykonanie na pewno przetrwają próbę czasu, stając się klasykami w naszej garderobie. Szkoda tylko, że polska moda straciła kolejną markę projektującą ubrania oryginalne, interesujące i awangardowe. Może Polska jeszcze nie dorosła do odmiennej  oryginalnej mody, a marketing Bohoboco idealnie wpasował się do polskich realiów. Życzę panom z Bohoboco wiele sukcesów w branży, będę jednak tęsknić za ich dawną zdumiewającą dekonstrukcją ubrań i ekstrawaganckim stylem.

Autor: Tina