8 października 2009 r. w centrum Labels Berlin 2, mieszczącym się przy Stralauer Allee w Berlinie odbyło się otwarcie kolejnego zagranicznego showroom’u marki Big Star. 
Otwarcie Showroom’u Big Star w Berlinie to kolejny krok w kierunku umocnienia pozycji firmy na rynku zachodnim, będący odpowiedzią na rosnące zainteresowanie marką. Firma zamierza systematycznie powiększać zagraniczną sieć sprzedaży. 

Labels Berlin 2, wzorem Labels Berlin 1 jest centrum skupiającym pod jednym dachem showroom’y wielu światowych brandów. Mieści się ono w surowym, monochromatycznym, sprawiającym wrażenie futurystycznego wnętrzu, którego nowoczesna architektura kontrastuje z klasycznymi, starymi budowlami otoczenia.
Betonowa otulina ścian i podłóg, stalowe panele, metalowe palety i aluminiowe klatki. Szorstko – gładkie, zimne powierzchnie. Chłodny klimat przełamany intensywnymi kolorami morskiego błękitu, soczystej czerwieni i aksamitnej czerni – to klimat, w którym trendsetterzy, styliści oraz kupcy i handlowcy jako pierwsi będą mogli oglądać, wybierać, testować i oceniać najnowsze kolekcje. Na 7000 metrach kwadratowych swoje linie prezentuje 12 znanych/ topowych brandów. Big Star znajduje się wśród takich marek jak Puma Lifestile, Camel Fashion, Mavi Jeans czy Scotch & Soda.
Oficjalne otwarcie showroomu Big Star w Labels Berlin 2 połączone było z konferencją prasową i prezentacją aktualnej kampanii Fashion Trip Reykjavik 09/10 oraz nowej linii Basic.
www.bigstar.pl

Marka Big Star Limited powstała w 1972 roku w Szwajcarii. W latach ’70 i ’80 sukcesywnie umacniała swoją pozycję na rynku światowym a w Europie, zwłaszcza w Niemczech i Francji, znalazła się w czołówce marek odzieżowych. W 1990 Big Star pojawił się w Polsce, gdzie w wyniku sukcesywnej rozbudowy sieci sprzedaży i zwiększania kapitału polskiego nastąpiło przejęcie firmy w 100%./przez polskich udziałowców/ lub/ i przeniesienie siły ciężkości na Polskę/. W ciągu dziesięciolecia firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm odzieżowych i ulubioną marką Polaków. Obecnie dysponuje siecią ponad 250 sklepów w kraju i konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży za granicą(min. Niemczech, Chorwacji, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Ukrainie ,Białorusi, Finlandii).
Od 2008 marka Big Star aktywnie działa na rynku niemieckim : jesienią pojawiły się dwa pierwsze (niejako testowe)sklepy franczyzowe w Sonneberg i Cottbus a w sierpniu tego roku dołączyły dwa kolejne – w Berlinie i Kolonii. Wyniki sprzedażowe i zainteresowanie klientów pokazują, że marka Big Star nadal mocno istnieje w świadomości klientów. Jest postrzegana jako nowoczesna, oferująca ciekawe wzornictwo i wysoką jakość w dobrej cenie. Ponadczasowa klasyka, dobry krój i styl zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami trafia w gusta szerokiego grona odbiorców.