11 października po raz kolejny odbyła się w Warszawie Sezonowa Przedsprzedaż Kolekcji Firm i Projektantów Mody – Jesień 2008.

Jeszcze dwa lata temu, DESIGNER SAMPLE SALE był świetną imprezą dla kobiet chcących być zawsze na topie albo pragnących choć przez chwilę poobcować ze śmietanką show-biznesu. Na kolejnych edycjach imprezy pojawiały się: Natalia Kukulska, Monika Brodka, Reni Jusis, Dorota Wellman czy Karolina Malinowska.
BEB to impreza, na której ponad 50 projektantów mody i  producentów akcesoriów i biżuterii wystawia najnowsze wzory sezonu na wyjątkowej przedsprzedaży mody.

Niestety estetyka i klimat imprezy pozostawia jeszcze troszkę do życzenia. Idea jest by stworzyć z tego wyrafinowane święto, jednak ubrania sprzedawane są w mało oryginalny sposób. Sprzedawcy mogli by być bardziej kreatywni. Chociażby zainspirować się Warszawską Nike, która w zeszłym roku wjechała na salę oldschoolowym „ogórkiem”

Na DESIGNER SAMPLE SALE znajdziemy kilka bardzo ciekawych perełek, młodych projektantów. Jednak ciężko je wyłowić, wśród niesamowitego choasu.
Czy warto się tam wybrać? Owszem! Chociażby po to, żeby się przekonać czym tak naprawdę jest słynne Bilioneurobab