Portal Trendz ma zaszczyt poinformować, że już w ten weekend 21 - 23 października w fabryce SOHO (ul. Mińska 25) w warszawie odbędzie się WARSAW FASHION WEEKEND. Trendu.pl objeło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

To największe i najbardziej prestiżowe Designer Sale w Polsce, na której ponad 150 najlepszych projektantów mody wystawia swoje kolekcje na wyjatkową i jedyną w sezonie promocyjną sprzedaż.

To porady stylistów, prezentacje nowości kosmetycznych, pokazy mody.

Na pokazach mody zostaną zaprezentowane wyjątkowe kolekcje projektantów z Polski i specjalnych gości z Berlin Fashion Week. Pokazy będą organizowane co godzinę kazdego dnia trwania eventu.

W pierwszej kolejności organizatorzy zapraszaja gości z kartą VIP, następnie z kartą Warsaw Fashion Weekend.

 

PROGRAM JESIENNEJ EDYCJI WARSAW FASHION WEEKEND:

- GOŚCIE SPECJALNI – projektanci z Berlin Fashion Week

- MUST HAVE jesień-zima 2011 markowe zakupy

- MUST HAVE nowości kosmetyczne

- Pokazy mody najzdolniejszych projektantów z Polski i Berlina

- Strefa relaksu, prowadzona przez SPA

- Prezentacje menu kawiarni i restauracji

- Rozwiązanie konkursu na najlepsze blogerki

 

DODATKOWE ATRAKCJE:

Weekend Mody to nie tylko ubrania! Dzięki współpracującym firmom i ekspertom dostarcza inspiracji, praktycznej wiedzy o najważniejszych tendencjach w makijażu, stylizacji włosów w nadchodzącym sezonie, nowych kolorach manicure, pielęgnacji ciała i twarzy.

Z myślą o fashionistkach spoza stolicy oraz takich, które z różnych powodów nie mogą zjawić się na imprezie osobiście, po raz pierwszy w wydarzeniu będzie można wziąć udział również on-line. 21 - 23 października, na platformie sprzedażowej BEBclub.pl będzie zorganizowany Warsaw Fashion Weekend ONLINE.

W tych dniach, od godziny 17:00 (21 października) do północy (23 października) internauci mogą upolować wyjątkowe kolekcje po specjalnych, niższych cenach BEB.

 

W Centrum Cybernetyki 2.2.2, ul. CYBERNETYKI 2, 17 października otwarta została Fashion Cafe, gdzie na bieżąco będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat jednego z najważniejszych wydarzeń modowych - BlackBerry & Play Warsaw Fashion Weekend. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modą codziennie od g. 10.00 do 16.00!

Na miejscu odbędą się sesje zdjęciowe w wykonaniu znanych fotografów, pod czujnym okiem samej Lidii Popiel. Zaplanowano spotkania ze stylistami, projektantami i redaktorami mody. Każdy przybyły będzie miał możliwość podejrzenia backstage'u modowych wydarzeń. Przy świetnej oprawie muzycznej zaplanowano smaczne posiłki, w specjalnych cenach (tylko dla gości BB&P WFW!), a każdego dnia, w południe, odbędzie się projekcja wybranego filmu o tematyce modowej: BLOW UP (MICHELANGELO ANTONIONI), THE SEPTEMBRE ISSUE, 60 MINUTES - ANNA WINTOUR, LAGERFELD CONFIDENTIAL.

Specjalnie dla gości BB&P WFW kafejkę internetową przygotował Sony VAIO. Ale to nie koniec niespodzianek od marki Sony, od której zwyciężczyni konkursu dla blogerek „Pokaż swój niepowtarzalny styl" otrzyma notebook Sony VAIO Y/B 11'6'' .

 

 

 

 

zapisy oraz wiecej informacji na:

www.fashionweekend.pl