Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jak ważny jest design. Restauracje już nie skupiają się głównie na jedzeniu, sklepy na swoim produkcie. Każdy wie, że trzeba najpierw czymś przyciągnąć klienta. Najłatwiejszym i najlepszym sposobem na reklamę jest dobry i ciekawy design. Nowo powstały sklep z biżuterią w dawnej stolicy Polski jest dowodem na to, że również u nas w Polsce otwiera się coraz więcej butików, dla których można stracić głowę.

Kate & Kate został zaprojektowany przez Magdalenę Brejdygant. Postanowiła wykorzystać najmodniejszy trend, czyli zwierzęta. Z symbolu kiczu, czyli jelenia w niesamowity sposób zrobiła symbol designu. Sklep opiera się na prostej zasadzie różowa fototapeta, białe jelenie i manekiny. Marka gromadzi w swoich zbiorach, krótkie linie projektantów biżuterii modowej z całego świata. Kate & Kate mają w swej ofercie ozdoby współczesne, przeznaczone do "użytku codziennego" i powstałe w ramach trendów wielkiej mody. Ozdoby wysokiej próby artystycznej, choć czasem ze szkła czy żywicy syntetycznej. Albo szlachetne kamienie w stalowej oprawie. A moda nie lubi nudy i najtrwalszą jej cechą jest zmienność. Tak więc pojawiła się szlachetna modna biżuteria, powstająca w pracowniach prawdziwych kreatorów. W butiku znajdziemy między innymi pierścionki wykonywane ręcznie starożytną techniką filigranu, ale w ultrawspółczesnych formach i designerskie naszyjniki z tworzyw.

Dla wszystkich pasjonatek biżuterii zapraszamy na ul. Świętego Marka 16 w Krakowie. O sklepie nie byłoby głośno, gdyby nie jelenie na tle różowego tła. Jednak Kate & Kate wiedziały, że trzeba czymś przyciągnąć, dlatego wymyśliły sobie jelenie. Jak Wam się podoba biżuteria? A może jednak ciekawszy dla Was jest wystrój?!