Buty od zawsze były bardzo istotną częścią garderoby. Jeżeli masz ochotę coś ciekawego i oryginalnego to warto zwrócić uwagę na buty od Melissy. Kultowa brazylijska firma regularnie nawiązuje współpracę ze sławami światowego designu. Z firmą współpracowały takie osobistości jak Vivienne Westwood, Jean Paul Gaultier, Alexandre Herchcovitch, Karim Rashid oraz Zaha Hadid. Melissa w w ciągu ostatnich 25 lat wyprodukowano ponad 50 milionów par , z czego 20 milionów zostało eksportowane do 80 krajów.
Nie tylko są oryginalne z powodu designu, ale również materiałów. Buty są zrobione w unikalnej technologii z specjalnego tworzywa "Mel-flex" (mieszanki plastiku i kauczuku), które dopasowuje się do kształtu stopy sprawiając, że mają być one najwygodniejszymi butami świata. Wszystkie buty są wyprodukowane zgodnie z wysokimi standardami dotyczącymi ochrony środowiska.
Oprócz śmiałego wzornictwa, buty występują również w bardzo odważnych kolorach, takie jak lila, złoty czy srebrny. Gwiazdy już je pokochały. Leona Lewis, Katy Perry, Mariah Carey, siostry Olsen, a nawet Magda Mołek już posiadają swoją parę szpilek Melissa z dużym sercem lub kulką na przodzie.
Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę bardzo ciekawie. Idealnie pasują zarówno do szortów jak i sukienek. Dzięki swojej oryginalności sprawią, że wiele osób zwróci na nie uwagę. Hasło marki "To nie są buty. To modowe akcesoria." jest najlepszym przykładem czym są buty Melissy, które stały się must have dla każdej fashionistki.
Buty dostępne są również w Polsce m.in. w warszawskim BLIND CONCEPT STORE.
Jak Wam się podobają buty Melissa?