Łódź staje się polską stolicą mody. Fashion Philosophy to wydarzenie, które detronizuje pozostałe imprezy modowe w kraju nad Wisłą. Tegoroczna impreza upłynęła pod znakiem blogerek modowych, które zaznaczały swoją obecność w przeróżny sposób. Polski świat fashion wzbudził uwagę japońskiej marki Nissan, która od lat podkreśla swoje związki ze światem wzornictwa, projektując samochody zgodnie z normami projektowania uniwersalnego.

Jessica Mercedes Kirshner, prowadząca znany blog Jemerced i Karolina Gliniecka znana z bloga Charlize Mystery aktywnie promowały miejski samochód marki Nissan. Japoński producent designerskich samochodów został oficjalnym sponsorem wyjazdu blogerek na łódzki Fashion Week. Dziewczyny lansowały się w nowym modelu Nissan Micra, który jest niezwykle spójny z miejskim wizerunkiem młodych fanek świata mody. Dzięki marce Nissan dziewczyny mogą przemieszczać się po imprezie, relacjonując na bieżąco najciekawsze i najbardziej inspirujące momenty Fashion Week. Dziewczyny mogą również przy okazji przetestować, jak nowy model Nissan Micra sprawuje się na polskich drogach.

Blogi i portale społecznościowe Jemerced i Charlize Mystery informują nas o pierwszych wrażeniach z Łodzi i emocjach związanych z korzystaniem z Nissana Micra. Znajdziemy tam również nowe stylizacje blogerek i ich wrażenia z wybiegów.

Fashion Philosophy to już dziewiąta edycja imprezy. Tegoroczne wydarzenie jest pod każdym względem bardziej profesjonalne od poprzednich. Łódź może śmiało konkurować ze światowymi stolicami mody jak Nowy Jork, Berlin, Paryż czy Mediolan.

Polska moda jest związana ze światem Internetu jak żadna inna. To blogerki decydują o tym, co należy ubierać i jakie tendencje dominują na ulicach. To blogerki wreszcie są najbardziej surowymi recenzentkami prac renomowanych, jak i młodych projektantów.

Dzięki wsparciu takich marek jak Nissan blogerki w większym stopniu angażują się w promocję polskiego świata mody. Osoby zafascynowane modą mogą zajrzeć za kulisy i poczuć atmosferę coraz bardziej światowego Fashion Philosophy.


Autor: Tina