Limitowana kolekcja linii ubrań autorstwa Patricii Field dla sieci Marks & Spencer, zachwyci wielbicielki prawdziwie nowojorskiego stylu.
Projektantka, której ubrania noszą takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, czy Meryl Streep, która stworzyła stroje do takich filmów jak „Sex w wielkim mieście” i „Diabeł ubiera się u Prady” ( więc absolutnych modowych wyznaczników stylu NY), jest teraz w naszym zasięgu. 
Dzięki współpracy Marks & Spencer z Field nasze szafy mogą wzbogacić się ( bez przesadnego nadwyrężania budżetu) o genialne sukienki i oryginalne dodatki. Bo to właśnie sukienki wraz z dodatkami stanowią większość tej kolekcji.

Szaleństwo wzorów, welur, jedwab i niesamowicie wysokie szpilki to idealne połączenie na tegoroczną zabawę sylwestrową. 
Jeśli nie obawiamy się nieco odważniejszych stylizacji i niekonwencjonalnych rozwiązań, sięgnijmy po jedną z kreacji z kolekcji Marks & Spencer.

Gwarantem sukcesu i doskonałego wrażenia jest już sama osoba projektantki- ponad 40 lat na nowojorskim rynku mody- i nadal cieszy się ogromną popularnością. Możemy więc zaufać jej intuicji i talentowi.

Wszystko, co Patricia Field zaprojektuje i w czym pokażą się aktorki przez nią ubrane, staje się pożądane. 
Bordo, turkus, mini i lekkie inspiracje latami osiemdziesiątymi-ta linia to kwintesencja nowojorskiego nightlife. W końcu autorką jest rodowita mieszkanka NYC i gorąca lokalna patriotka, nic więc dziwnego, że jej projekty tak doskonale wpisują się w to, czego pragną Amerykanki. A wraz z nimi- i my