Wielka wyprzedaż topowych kolekcji polskich projektantów. Od 8 rano 26 sierpnia do 7 rano 28 sierpnia 2008, dokładnie przez 48 godzin, nawet do 70% taniej! Elektroniczny zegar będzie odliczał czas pozostający do końca akcji promocyjnej. Zajrzyj na www.saltandpepper.pl - dział wyprzedaż. Specjalne banery na stronach saltandpepper.pl pokierują odwiedzających do naszej wirtualnej akcji promocyjnej.

Lubisz tropić superokazje? Marzy Ci się suknia z czerwonego jedwabiu od Femini? Spódnica z gniecionej organdyny od Violi Śpiechowicz? A może satynowa tunika w groszki od Zemełki&Pirowskiej? Jeśli tak, wybierz się na wielkie polowanie w sieci! Saltandpepper.pl i ponad 30 polskich projektantów zapraszają na pierwsze w Polsce designer sample sale online! Wielka moda w zasięgu myszy jest juz możliwa! Nie zwlekaj, złap okazję w sieci!

Marki i projektanci biorący udział w wydarzeniu: Langner, Zień, Śpiechowicz, Fama, Femini, Agata Re, Agnieszka Paul, Kasia Zapała, Agnieszka Polkowska, Kasia Hubińska, Babich, One eighty, W.I.L.K, Sabra, Michorowska, Agnieskza Gruszka, Atelier L'Arte, Ewelina Bogacz, Green Establishment, Halo Art, Kwark, Zielińska, Antidotum, Kamińska, Lovinki, Ewa Rurarz, Gosia Chruściel Waniek, Galeria Witryna, Menbur, Agnieszka Światły, Rina Cossack, Zemełka&Pirowska, Kasia Rass, Drabczyńska, Eva Rurarz, Marta Ignatowicz, Not To Repeat, Motiv Art, Marek Wójcik, Lucja Wojtała, Malakas, Paulina Borkiewicz, Treats, Biomaris, Agelys, Aga Kawala-Surma i inni.