Festiwal trendów jesień/zima już się zaczął i zapewne potrwa do wiosny. Ciekawe jest, że od jakiegoś czasu nie uciekać w góry, żeby mieć pretekst do założenia takich akcesoriów. Są one [gogle] bardzo trendy również w mieście i trzeba być totalnie zdezorientowanym lub ślepym, żeby nie zauważyć tej modowej fali.


D&G wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu i stworzył unikalny produkt- ski mask. Jednak nie są to już zwykłe gogle w których śmiga się wyłącznie na stoku i zaraz potem zdejmuje. To jest już wyszukana biżuteria, która definiuje osobę, która ją nosi. Swoje trzy grosze wtrącił również Swarovski, dlatego również cena tych gogli odbiega od tych typowo narciarskich.


Gogle będą dostępne w 4 kolorach, żeby dopasować się do nastroju oraz stroju właściciela. Oczywiście powinno się nabyć wszystkie 4 wersje, żeby móc powiedzieć, że „ani na chwile nie rozstaje się ze swoją <>” oraz żeby dać codzienny wyraz swojemu wysublimowanemu gustowi. Całość wieńczy bardzo eleganckie, delikatne i bezpretensjonalne opakowanie, które stylem nie odbiega od zawartości.


Na koniec kilka faktów o produkcie. D&G Ski Mask Limited Edition jest ręcznie zdobiona 2500 kryształów Swarovskiego. Dostępne kolory to: czerwony, niebieski, złoty oraz srebrny. Produkt dostępny będzie wyłącznie w butikach D&G w Nowym Yorku, Los Angeles, Londynie i Mediolanie. Gogle są zaopatrzone w podwójną soczewkę oraz system „anti fog”.