Media winne są promocji trendów sprzed kilku lat. Polska ulica cierpi. TVN i konkurencja powinny wymienić stylistów. W coraz większym stopniu inspirujemy się stylem ubierania gwiazd. Pewnych rzeczy im zazdrościmy, części garderoby nie założymy nigdy. Jest ona zbyt odważna. Istnieją trendy, które są powielane.

Przykład z rodzimego podwórka to TVN. Niezależnie od tego czy są to aktorzy serialowi czy dziennikarze, styl stacji jest charakterystyczny. Grube oprawy szkieł i szaliki to motywy wyróżniające gwiazdy pracujące dla TVN. Polskie telewizje lansują szalikową modę, co widać w coraz większym stopniu na ulicach. Są pewne rzeczy, których starsznie zazdrościmy gwiazdom. Natomiat są też takie, które wzbudzają jedynie nasze zastanowienie.

Na antenie TVN można zuważyć, że każdy, czy to aktor w serialu czy dziennikarz, posiada grube oprawki okularów oraz szalik. Generalnie, telewizja polska uwielbia szaliki. Na ulicach jest podobnie.

Przykre jest to, że złe trendy docierają na zachód, poprzez liczną emigrację, psując wizerunek naszych rodaków. Po czym poznamy Polaka w Londynie? Po szaliku właśnie. Są one wszędzie i występują w różnorodnych wzorach. Polska pozostaje zatopiona w trendach sprzed 3 lat. Odblaski lansują nieliczni. Zobaczmy co należy nosić zgodnie z tendencjami lansowanymi przez prawdziwe Celebrities.