Prezentujemy trendy związane z kostiumami kąpielowymi. Lato zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz przeanalizować trendy dotyczące kostiumów kąpielowych. Zobaczmy w czym prezentują swoje ciała znane celebrities, aktorki i modelki.

Drobne panie w stylu Nicole Richie, Evy Longorii czy Kate Hudson powinny zaopatrzyć się w kostium z biustonoszem w kształcie trójkątów. Całość musi być wzorzysta. Dobieramy dziewczęce dodatki. Trafnym wyborem będzie zaopatrzenie się w pasek, podobny do tegó który proponuje Eva Longoria.

Osoby o bujniejszych kształtach, niczym J.LO czy Beyonce, wybierają równie trójkątne staniki, ale w większym stopniu koncentrują się na dodatkach do kostiumu. Mogą to być doszywane klamry, serduszka czy cekiny.

Panie, które mogą pochwalić się atletyczną figurą w stylu Cameron Diaz, zaopatrują się koniecznie w grubsze paski do biustonosza i majtek. Dobrze sprawdzą się u nich koła, umieszczone z boku bikini.

Szczupłe i wysokie Panie, które chwalą się figurą podobną do Paris Hilton mają największy wybór. Tutaj ogranicza ich jedynie kreatywność.