Marka ZEADES wywodząca się z Monte-Carlo opiera produkcję swoich produktów na ręcznie wyrabianej, włoskiej, najwyższej jakości skórze. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek biżuterię, gdzie  delikatna barwiona skóra, łączy się z chłodem szlachetnej stali. W ciągu siedmiu lat kunszt tego połączenia zdobył uznanie na całym świecie. Dziś marka ZEADES debiutuje w Polsce.

Skóra wykorzystywana do produkcji wyrobów ZEADES jest miękka i zmysłowa jak jedwab, co przekłada się na filozofię “no limits", wyznawaną przez główną projektantkę marki. Patrząc na najnowszą kolekcję można gołym okiem zauważyć, że prawdziwa miłość do natury, pasja tworzenia i nowatorskie techniki pozwalają skórze przybrać dowolne formy i kształty, które cieszą oko koneserów piękna.

W kolekcjach ZEADES motywem przewodnim jest kolor skóry, który nie tylko nadaje biżuterii ostateczny wygląd, ale też pozwala każdej kobiecie skomponować swój własny, osobisty zestaw w ukochanym odcieniu - od kolczyków, poprzez bransoletki, pierścionki, aż po kunsztownie wykonany zegarek.

Katalogi kolekcji damskiej opierają się na dwóch głównych nurtach:

“Côte Mer" - Wybrzeże, gdzie dominują kolory dnia – biel, cynamon, heban
i nowość oraz błękit Saragossy. Kolekcja dzienna ma odzwierciedlać nastroje, uczucia oraz chwile, które towarzyszą kobietom w czasie, gdy słońce otula je swoimi promieniami.

W tym sezonie króluje w kolekcji linia o niezwykłym kolorze: Sargasso Blue. Odcień błękitu jest głęboki i tajemniczy jak Morze Saragossy, od którego nazwa pochodzi.

"Bain de Minuit" – Kąpiel o północy, gdzie spotykamy kolory nocy – czerń, czerwień, srebro i złoto. Kolekcja czasu księżyca i gwiazd ma odzwierciedlać klimat zmysłowości, czaru, dramatów i niezwykłych uniesień.

Kolekcji męskiej poświęcony został oddzielny katalog "Offshore".
Projekty, również podzielone wg barw są inspirowane pasjami mężczyzn. Dominują rozwiązania związane ze sportem, techniką, prędkością i cechuje je niezwykła elegancja.

Wszystkie 3 katalogi są aktualizowane o nowości raz na kwartał.

Biżuterię ZEADES można znaleźć w kilkunastu butikach na całym świecie.
W Polsce kolekcja Zeades jest już dostępna w butiku Me’amoore w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 26.

Więcej informacji o marce można uzyskać na www.zeades.com
Kontakt w Polsce Aleksandra Warzecha alex@meamoore.com.