Balmain chyba zamierza zrekrutować do swojej armii młode pokolenie i zarazić je miłością do wojskowych kurtek własnego pomysłu. Każda armia przecież potrzebuje nowych rekrutów, nawet armia mody #BalmainArmy.

Niedawno mogliśmy oglądać udaną kolaborację Balmain z popularną sieciówką H&M, a już niebawem w czerwcu pojawi się kolekcja dla dzieci modowej marki. Promuje ją teraz czwórka uroczych dzieciaków, ubrana w żakiety o ostrych liniach z dużymi złotymi guzikami, obcisłe spodnie i buty ze złotymi noskami.

Podobno dyrektor kreatywny Olivier Rousteing będzie nadzorował osobiście linię dziecięcą. Kolekcja będzie równie trudno dostępna, jak jej dorosła wersja. Składać się będzie z 55 produktów, dla chłopców i dziewczynek w wieku od sześciu do czternastu lat. Ceny będą wahać się od 205 dolarów za t-shirt bez rękawów do 5.950 dolarów za haftowaną sukienkę.

Jak widać, moda dla dzieci sporo kosztuje. Nic dziwnego, skoro do klientek Balmain należy North West, która jego ubrania będzie mogła założyć podczas podróży samolotem. Niedługo ma pojawić się więcej zdjęć z kolekcji, które na pewno opublikujemy.