Na łamach portalu Trendz pisaliśmy o wspaniałej kolekcji Matthew Williamsona dla H&M. Kolekcja, która pojawiła się u Nas w Polsce 23 kwietnia rozeszła się jak świeże bułeczki. Polki po prostu pokochały brytyjskiego projektanta! Dla osób, które nie zdążyły nic sobie kupić, mamy dobrą wiadomość. Już 14 maja pojawi się druga odsłona  Matthew Williamsona dla H&M.
Pierwsza kolekcja głównie skierowana była na wiosenne dni, natomiast w drugiej znajdziemy ubrania na  nadchodzące lato.
Intensywne kolory, piękne, fantazyjne wzory i pełne kobiecości fasony - tuniki, sukienki, bluzki i spodnie, dają przedsmak wielkiej mody.
W kolekcji znajdziemy między innymi turkusowe spodnie rurki, haftowane koszule, czy sukienki przypominające w kolorach rajskie ptaki!
14 maja oprócz zwiewnych sukieneczek dla Pań, znajdziemy również kolekcję męską. Jest to pierwsza linia ubrań mody męskiej stworzona przez Matthew Williamsona.
Różowe spodnie, seledynowe szorty, futurystyczne, jaskrawe bluzy, t-shirty z oryginalnymi nadrukami to wszystko znajdziemy w męskiej kolekcji H&M. ubrania są dla pewnych siebie mężczyzn, którzy nie boją się nowych wyzwań, szczególnie w świecie mody.

Matthew Williamson to jeden z najlepszych projektantów młodego pokolenia. Tworzy on stroje nowoczesne, oryginalne oraz ponadczasowe!
W te dni na pewno warto się wybrać do H&M!