Wszystkie kolekcje, które tworzą Dean i Dan Caten z Dsquared² mają jedną cechę wspólną, dzięki której kreacje bliźniaków są rozpoznawalne na całym świecie. Projektanci kochają geometryczne formy. Podczas mediolańskiego tygodnia mody marka Dsquared² zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję wiosna lato 2015.

W oczy rzucają się zaokrąglone, ​​przycięte, jedwabne spodenki. Tkaniny w żywych kolorach Dsquared² zestawia z białymi T-shirtami. Twórców Dsquared² nieraz na pokazach gubiła widowiskowość. Prezentacje kolekcji wyglądały bardziej jak cyrkowe show niż pokazy. Tym razem bracia wyważyli kolekcję, dzięki czemu widać zarówno pomysłowe zestawienia printów, jak i ciekawe cięcia oraz dbałość o szczegóły.

Na wybiegu oglądamy koszulki łączone z pasów skóry w neonowych kolorach, spodenki pomalowane w impresjonistyczne kształty, plisowane spódnice i dżinsowe kurtki. Uzupełnieniem stylizacji są duże, włochate torby. Bracia Catens pozostają w stylistyce, dzięki której udało im się zbudować modowe imperium. Po raz kolejny prezentują świetną, pomysłową kolekcję.