Duet Paprocki i Brzozowski zawsze się wyróżniał. Oczywiście nie można mówić o takiej jakości jak na zagranicznych pokazach, ale jest nieźle. Projektanci zamiast tradycyjnego pokazu zaserwowali gościom zgromadzonym w Kinie Praha film w trójwymiarze. Po raz pierwszy w Europie publiczność mogła oglądać kreacje na dużym ekranie w technice 3D. Kolekcja została zainspirowana gamą odcieni farb do włosów INOA. Taki mały product placement, jednak wykonany w całkiem dobrym tonie. W kolekcji pojawiły się nietypowe kolory jak na duet, czyli zielony. Przerażająca są wyjaśnienia Mariusza Brzozowskiego skąd ta barwa się pojawiła – inspiracją była farba do włosów. Współczuje marce INOA za taką reklamę, bowiem chyba żadna kobieta nie chciałaby mieć zielonych włosów. Pokaz mody był emitowany na ekranie w formacie 3D, a goście dostali specjalne do tego okulary.
Duet w tym sezonie skupił się na połączeniu miękkich, wyrazistych linii z delikatnymi tkaninami, m.in. jedwabiem. Całość dopełniania ciężka biżuteria i dekoracyjne legginsy. Romantyczna lekkość materiałów i krojów dobrze kontrastowała z mocniejszymi akcentami jak metalowymi oczkami. Oprócz zieleni, kolekcja głównie utrzymana jest w czerni, bieli i szarości.
Duet zdradził swoje plany na życie, po udziale w filmie „Randka w ciemno”, mają ochotę spróbować swych sił projektując kostiumy do przedstawienia teatralnego lub opery. Projektantów będzie można zobaczyć już 1 maja 2010 podczas Sopot Fashion Days, a już 7 maja będzie możliwość obejrzenia najnowszej kolekcji podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi.
Wśród gości na pokazie pojawili się m.in. Doda, Magda Cielecka, Odeta Moro-Figurska z mężem, Beata Sadowska, Gosia Baczyńska, Kasia Burzyńska, Dorota Gardias, Michał Piróg i Edyta Herbuś.
Jak Wam się podoba pomysł na pokaz 3D?