Ostatnio daje się zauważyć pewien trend jeśli chodzi o damską bieliznę. Wszyscy znamienici projektanci w swoich kolekcjach umieszczają wzory, które wywołują skojarzenia z dzikimi zwierzętami- dzikimi, a zarazem najszybszymi oraz najzwinniejszymi. I tak na przykład Aniołki Victoria's Secret prezentują gepardzie  cętki, tygrysie pręgi.

Teraz pałeczkę przejął Roberto Cavalli i postanowił przyozdobić kobiece wdzięki pasami zebry. Na pewno pobudza to wyobraźnię każdego mężczyzny, szczególnie, że muzą Roberto dla tej kolekcji bielizny (tak jak i dla poprzedniej)  jest prześliczna Elisabetta Canalis. Zdjęcia zostały wykonane przez znany nazwiska w branży foto- modelingu: Merta Alasa i Marcusa Piggotta. Sesji nie brakuje zmysłowości, żaru, zarówno dzięki modelce, jak i barwom- czerwieni, różowi oraz purpurze.

Można więc wnioskować, że projektanci w 2011 roku  stawiają głównie na podkreślenie kobiecego nieokiełznania, dzikości i elementów zwierzęcości. Teraz wypada się zastanawiać, kto będzie bardziej zainteresowany reklamami takiej bielizny- kobiety, czy mężczyźni? Cavalli 1Cavalli2