Coraz więcej polaków docenia magię wakacji. Jeszcze niedawno dosyć duża grupa społeczeństwa uważała, że szkoda pieniędzy na podróże. Jednak wraz ze wzrostem gospodarczym uświadamiamy sobie, że nic tak nie kształci jak podróże. Na wakacje już nie wyjeżdżamy tylko w lipcu i sierpniu, ale przez cały rok. Najbliższa okazja na wyjazd to Święta Bożego Narodzenia. Polacy od kilku lat chętnie podążają za tym trendem, aby wyjechać całą rodziną i spędzić święta poza domem.
Do podróżowania niezbędne są dobre walizki. Mamy dla Was kilka ciekawych opcji:

Coco Cocoon, Chanel
Torby wykonane zostały z nylonu i delikatnej, miękkiej skórki. W kolekcji zaprojektowanej przez Karla Legrfelda są walizki na podróż, ale również znajdziemy dzienne torebki, na zakupy oraz małe drobiazgi. Wszystkie torebki są charakterystycznie pikowane, przypominają słynne małe, czarne na łańcuszku torebki francuskiego domu mody oraz mają logo Chanel. Odciśnięte w skórze podwójne C oraz podpis marki są dyskretne, dopasowane kolorystycznie. Torby występują w stonowanych kolorach pasujących do wszystkiego.

Hero, Samsonite Alexander McQueen
Design walizki jest zaskakujący- inspirowany ludzką anatomią. W fakturze widoczne są elementy szkieletu – żebra i kręgosłup.
Odnowiona wersja Hero jest cała srebrna. Została ona pomalowana w specjalny sposób przez firmę samochodową Bayer tak, aby się nie rysowała. Walizka ta nie tylko jest solidna, ale i wytrzymała, ergonomiczna i bardzo modna.
Cena takiego cacka to ok. 2000 złotych.

Samsonite Viktor & Rolf
Walizki z limitowanej serii są stylizowane na lata 50-te i 60-te. Materiał użyty do wykonania projektu jest pokryty cały w samolociki, przypominające te z kreskówek. Wstępują w dwóch kolorach, czerwonym oraz niebieskim

Która walizka najbardziej Wam się spodobała?