Już po raz trzeci znana polska projektantka Eva Minge współpracuje z firmą Dekoral, tworząc kolekcję inspirowaną najmodniejszymi w tym sezonie odcieniami farb tej marki.

Seria kreacji zaprezentowana na pokazie Dekoral Fashion stanowi idealną harmonię ze stworzoną przez markę Dekoral kolekcją Włoskie Inspiracje. Kolekcja składa się z trzech linii kolorystycznych - srebrnych, złotych i antycznych refleksów. 

„Szukając natchnienia czy wyciszenia, aby zdystansować się od cywilizacji czy codziennego zgiełku, wylatuję do Rzymu. Kilka dni spędzam w przestrzeniach wiecznego miasta, zapach, smak, kolor i melodia włoskiego języka, pomagają w odnalezieniu właściwej drogi, pomagają przetrwać każdą złą passę. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu moje włoskie impresje, smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.” mówi Eva Minge.

Długie, eleganckie, połyskujące suknie wieczorowe w kolorach złota i srebra to dominujący element pokazu. Pojawiło się również kilka propozycji srebrnych płaszczy. Najbardziej nam się spodobały czarne długie sukienki, zaprezentowane na początku pokazu. 

Dekoral Fashion Show odbył się 28 listopada w Auli Politechniki Warszawskiej. Było bardzo głośno i bardzo różnorodnie. Oprócz pokazu mody, mogliśmy oglądać podniebne akrobacje w wykonaniu Teatru Ruchu „Ocelot”, a także posłuchać duetu skrzypaczek Julita & Paula. Podczas wydarzenia odbył się również plebiscyt na „Człowieka o kolorowym wnętrzu”. W kategorii Kobieta zwyciężyła Ewa Błaszczyk, która zaprezentowała się w czarnych, obcisłych satynowych spodniach, oraz zaskakującej blond peruce. W kategorii Mężczyzna zwyciężył Szymon Majewski, który nie był obecny na gali, a w kategorii Para nagrodę otrzymał duet Marcin Prokop i Dorota Wellman, której również zabrakło na imprezie. Całość poprowadził przebojowy Tomasz Kammel.