30 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej linii sukienek „Addicted to Pleasure” zaprojektowanych przez Evę Minge. Oprawa tego niezwykłego, inspirowanego przyjemnością oraz nową linią żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit show przygotowana została przez Janusza Józefowicza.  

Przyjemność – tym słowem można opisać całe wydarzenie. To przyjemność zainspirowała projektantkę Evę Minge do stworzenia nowej kolekcji „Addicted to Pleasure”. Jak sama powiedziała: „Tej wiosny kobieca siła tkwić powinna w równowadze: harmonijne połączenie zmysłowości i świeżości jest tym, co chciałam pokazać w swojej najnowszej kolekcji. Kobieta piękna to ta, która promienieje wewnętrzną energią, a najprostszym sposobem, by ją w sobie rozbudzić jest orzeźwiająca kąpieli i założenie zwiewnej sukienki. Przyjemność czerpana z obu tych czynności, bywa uzależniająca...”. 
Zwiewne, kolorowe sukienki o dziewczęcym kroju z dużą ilością falbanek zaprezentowane zostały w niecodziennej scenografii. Wybieg został umieszczony na… kabinach prysznicowych. Licznie przybyli goście mogli dzięki temu podziwiać zarówno kolekcję, jak 
i modelki oraz modeli, którzy w strojach kąpielowych oddawali się rozkoszy kąpieli z nową owocową linią kremowych żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit. 
Wyjątkowe wydarzenie jakim był pokaz, w reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza, zainteresowało wiele rodzimych gwiazd. Wśród gości znaleźli się m.in. Monika Richardson, Omenaa Mensah, Katarzyna Żak, Anna Popek, Olivier Janiak, Barbara Melzer, Agnieszka Popielewicz, Żora Koroliow, Natasza Urbańska i wielu innych. 
Show poprowadziła Karolina Malinowska.