W stolicy Wilekiej Brytani szykuje się globalne święto mody patronowane przez magazyn Vogue, które zaplanowane zostało na 10 września. W to niecodzienne wydarzenie zaangażowano największych kreatorów mody, takich jak: Donna Karan czy Matthew Williamson. W noc z czwartku na piątek na londyńskiej Oxford Street oraz okolicznych ulicach zgromadzą się wszyscy koneserzy designu, po to aby poczuć ducha mody. 

Otwarcie imprezy będzie miało miejsce w sklepie Burberry, jednak nie tylko tak ekskluzywne marki biorą udział w tym wydarzeniu, na liście partnerów znajdziemy także Top Shop, Marks & Spencer oraz H&M. Jednak nie tylko Londynie będzie można tej nocy świętować, bowiem do akcji przyłączyły się także sklepy z Tajwanu, Rosji i USA. Nie obędzie się także bez konkursów, oczywiście z wartościowymi nagrodami, jak przystało na Vogue, ponieważ wygrany otrzyma suknie Matthew Williamsona. Przez całą noc uczestnicy będą mogli podziwiać niespotykane ekspozycje w najróżniejszych butikach w mieście, albo po prostu wpaść na drinka lub lody do swojego ulubionego sklepu. 

Ciekawym elementem imprezy jest też akcja charytatywna, na rzecz bezdomnych. Oryginalny T-shirt, zaprojektowany przez Lucinde Chambers oraz ilustrowany przez Martina Welch'a będzie sprzedawany tylko i wyłącznie tej nocy, a 100% z jego sprzedaży przekazana zostanie dla potrzebujących. 

Jak mówią organizatorzy, wszystko to po to, alby w tych ciężkich czasach kryzysu nie zapomnieć o modzie oraz dobrej zabawie