To kolekcja, która nie wiedzieć czemu umknęła naszej uwadze. Fani zespołu Kraftwerk, niemieckiego Bauhausu i polskiego futuryzmu będą zachwyceni. Alon Livné stworzył kolekcję, która potwierdza niezwykły kunszt, fascynację geometrią i modelami matematycznymi. To moda na miarę kobiety współczesnej. Ubrania fascynujące i podkreślające osobowość dam żyjących w XXI wieku.

Futuryzm to trend, który po okresie zapatrzenia na psychodeliczne hippi i oldschoolowe retro ma dzisiaj najwięcej do zaproponowania. Jedyna droga na wyrwanie się z neurotycznego kręgu zniewolenia tanią konsumpcją. Ludzkość cofnęła się do poziomu rozwoju kapitalizmu z początku XIX wieku. Tylko powrót to drogi rozwoju nauki i duchowości daje nam szansę na rozwój i przetrwanie.

Alon Livné to najważniejszy współczesny projektant mody z Izraela. Rezydujący w Tel Awiwie designer zasłynął współpracą z takimi tuzami mody jak Alexander McQuenn czy Roberto Cavalli.

Kolekcja Alon Livné to hołd dla piewców rozwoju technologicznego. Twórców, którzy nie boją się nazywać swoich utworów mianem Trans Europa Express. Hołd przyszłości. Rekomendacja trendu.pl