Wiosna - lato 2011 to oszczędność w krojach, kolorach oraz dodatkach- liczy się forma i prostota. Gapa Fashion podąża za światowymi projektantami i wie, że klasyka powinna stanowić bazę szafy każdej kobiety.

Prostota, elegancja, lekki powiew tajemnicy- takimi cechami można określić wiosenną kolekcję marki Gapa Fashion- przeważają proste, monochromatyczne sukienki, klasyczne płaszcze i ołówkowe spódnice, które podkreślają figurę.

Widać inspiracje największymi projektantami. W tym sezonie Phobe Philo – dyrektor artystyczna marki Celine sprawiła, że ludzie zaczęli traktować minimalizm jako ważny i wcale nie nudny trend! Przeważające kolory to biel i brudny beż. Przeważa czystość formy i funkcjonalność w noszeniu.

Alexander Wang również pokazuje, ze prosta forma nie potrzebuje krzykliwych dodatków, by wyglądać dobrze, proponując nam minimalistyczne sukienki w całej palecie barw.
Linia wiosennych sukienek Gapa Fashion niczym nie odstaje od propozycji największych projektantów. Dwa słowa, które charakteryzują najnowsze propozycje to monochromatyczność i kolor. Chabrowy, malinowy, limonowy, a może pudrowy róż? Każda z nas znajdzie w kolekcji coś specjalnie dla siebie. Wiosenne sukienki utrzymane są w modnym minimalistycznym stylu, bo właśnie on stanowi esencję sezonu wiosna-lato 2011.