Nowa kolekcja Giambattista Valli Resort 2015 to prawdziwy odlot, jest w niej tak wiele kwiatów, że można prawie poczuć ich zapach. Kalejdoskop wrażeń i psychodelicznych doznań modowych. Nowa kolekcja Resort Giambattista Valli to solidna dawka dobrego stylu i mody z górnej półki.

Jasno różowe i czerwone kwiaty rozmyte na jedwabnej bluzce, naszywane aplikacje, printy, hafty. Bogactwo wzorów z motywem przewodnim kwiatów. Trójwymiarowe rozety rozkwitające z boków sukni. Kolekcję wyróżnia jej wielobarwność i różnorodność, znajdziemy w niej różne długości, tekstury i style, z sportowym włącznie.

Charakterystyczne w kolekcji Resort 2015 były tzw. Valli-izmy, czyli przycinane w talii sukienki i geometryczne patchworkowe nadruki. Najlepsze elementy to nawiązania do trendów z lat 70. Spodnie z przedłużonymi szerokimi nogawkami noszone z płaszczem, zaś na wieczór artystyczne długie suknie z szyfonu z delikatnym nadrukiem kwiatowym. Niewątpliwie warta polecenia kolekcja, wyróżniająca się na tle innych.