GPPR to marka wyznawców kultury hip hop. Jeżeli w twoich żyłach płynie THC, powitaniem jest okrzyk Yo!, a ulubionym zespołem Wu Tang Clan, musisz wejść na stronę amerykańskiej firmy i zakupić ubrania z jej nowej kolekcji.

GPPR przybliża modę raperów mieszkańcom wielkich miast. Nowa kolekcja na 2014 jest mniej ortodoksyjna i może być noszona przez wielbicieli casualowego stylu street.

Kolekcja nazwana Kings of New York nie przypadnie do gustu fanom czarnej kultury zachodniego wybrzeża. To pozycja dla wielbicieli Nowego Jorku, wyznawców kultu wielkiego jabłka, jak nazywana jest największa amerykańska metropolia i czcicieli oldschoolowego hip hopu, który w NYC ma swoje korzenie.

Kolekcja to hołd dla miasta, ale również konkretnych postaci. Jeżeli twoimi bohaterami są Notorious B.I.G., Big Pun czy Big L, znalazłeś swoją ulubioną markę odzieżową.

W kolekcji dominują niezwykłe grafiki i oryginalne tekstury. Projektanci pracujący dla marki zdają się bawić miejskim charakterem kolekcji i nawiązaniami do afroamerykańskiej kultury. Opcja dla hip hopowców, których mekką jest NYC, ale również pozycja dla fanów miejskiego stylu, którzy pragną wzbogacić swoją garderobę o luźny akcent. Rekomendujemy.