2014 to rok, który zapowiada się coraz ciekawiej. Przynajmniej taka jest konfiguracja wydarzeń na rynku mody. Kolekcja, którą zaprezentował Herve Leger, marka, o której można z całą pewnością powiedzieć, że godnie reprezentuje segment rynku high fashion, zachwyca.

To zachwyt nad spójnością wszelkich elementów. To zachwyt nad oryginalnym krojem ubrań. To wreszcie zachwyt nad kolorystyką.

Kolekcja, której nie powstydzą się Panie o złożonej osobowości, wyrafinowanym guście i niezwykle wysokim IQ.

Dominują ciemne barwy. Gdzieniegdzie dojrzymy pomarańcz czy biel. Zmysłowość i subtelny, acz wyrafinowany erotyzm zdają się niemal emanować z opisywanych przeze mnie ubrań.

Gorsety, charakterystyczne obszycia w rejonie pępka, które obnażają kobiecość i zdają się zapraszać do wyrafinowanej gry seksualnej. Wspaniałe tekstury, niemal egzotyczne motywy, żakardowe elementy czy metalizowane zdobienia. Do tego znakomitej jakości ołówkowe spódnice.

Całość, co podkreślam kolejny raz, tworzy niezwykle spójną i nową jakość na rynku mody. Nie ma tu przesadnego oglądania się w przeszłość. Moda przez duże M. Esencja high fashion. Rekomendujemy.