Diety cud, drogie zabiegi, suplementy… po co to wszystko, jeśli od dziś strażnikami figury mogą być na pozór zwykłe sportowe buty? 
Buty Reebok EasyTone to najnowszy pomysł Reeboka. But wykonano i zaprojektowano przy zastosowaniu innowacyjnej, przełomowej najnowszej technologii. Dodatkowo nowoczesny desing czyni z tego modelu istny but przyszłości. Na pewno zyska on wiele zwolenniczek, już robi furorę wśród gwiazd, takich jak Kim Kardashian i Kendra Wilkinson.

Gwiazdy, które oszalały wprost na punkcie tych butów nie mogą nachwalić się ich zalet. Rewolucyjność EasyTone polega na połączeniu skoncentrowanych ćwiczeń ud i pośladków ze zwykłym spacerem. Zapewne kojarzy się to z pasami, którymi należy owijać te części ciała, lecz nic bardziej mylnego. Firma Reebok opatentowała, jak ćwiczyć te partie podczas codziennych czynności – wystarczy chodzić w EasyTone. Te buty przy każdym kroku wzmacniają najważniejsze mięśnie nóg i pośladków, a zatem idąc, spacerując, biegając, sprzątając, ćwicząc, przestępując z nogi na nogę – osoba je nosząca ćwiczy. Dodatkowe plusy tego modelu to projekt: lekka, klasyczna forma, uniwersalność (jak to sportowe obuwie), kolor odpowiadający trendom. 

Reebok EasyTone pozwalają na modelowanie mięśni ud, łydek oraz pośladków dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie podkładki balansującej. Wbudowana jest ona w podeszwę. Podkładka została zaprojektowana tak, aby wytworzyć naturalną chwiejność, która z każdym krokiem zmusza mięśnie nóg do większego niż przy zwykłym kroku wysiłku. Testy laboratoryjne przeprowadzone udowodniły, że noszenie butów Reebok EasyTone prowokuje o 28% większą aktywację mięśni pośladków i ud niż noszenie zwykłych butów sportowych. 

Zapewne niemal każda kobieta marzy o pośladkach jak najbardziej jędrnych, a także o smukłych udach, jednak nie każdą panią stać na ćwiczenie – czy w domu czy w fitness clubie. Mało kto może sobie na to pozwolić w tygodniach wypełnionych pracą. Ćwiczenie w EasyTone jest niemal niezauważalne i odbywa się nie zakłócając rytmu dnia. Trening ten nie absorbuje uwagi i nie wymaga wysiłku. Ideał?