Pamiętam, jak będąc w wieku szkolnym podczas mojej n-tej przeprowadzki rodzice zabierali mnie na zakupy meblowe. Gdzie indziej można było kupić meble w przystępnej cenie z możliwością samodzielnego montażu jak nie w IKEA. Każda podróż do ich sklepu zawsze wprawiała mnie w stan ekscytacji. Uwielbiałam patrzeć na funkcjonalne meble i sposób, w jaki są inkorporowane w małą przestrzeń. Wraz z informacją o nowym projekcie IKEA pod tajemniczą nazwą UPPLEVA, byłam pozytywnie zaskoczona ich kolejnym wygodnym rozwiązaniem.
UPPLEVA to innowacyjne rozwiązanie do pokoju dziennego, łączące regały z serii BESTA z inteligentną telewizją i systemem dźwiękowym. UPPLEVA zapewnia idealne dopasowanie telewizora do mebli, a także estetykę i bezpieczeństwo instalacji dzięki uporządkowaniu i ukryciu kabli. Ponadto wszystkimi urządzeniami wbudowanymi w UPPLEVA można sterować przy pomocy jednego pilota, co zapewnia łatwość obsługi i wyjątkową wygodę użytkowania. Ta seria jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących inteligentnych rozwiązań w zakresie aranżacji pokoju, gdzie piękno jest łączone z funkcjonalnością.

Seria UPPLEVA obejmuje około 45 produktów, w tym wysokiej jakości telewizory LED Full HD, system dźwięku 2.1 z bezprzewodowym głośnikiem niskotonowym, uchwyty i ramy dekoracyjne do telewizora oraz uzupełniające akcesoria elektroniczne. Jak zawsze IKEA udaje się połączyć nową serię z pozostałymi produktami tak, by użytkownik mógł mieszać i bawić się dekoracją wnętrz.
Najbardziej przemówił do mnie funkcjonalny aspekt nowej serii. Zawsze frustrowało mnie, jak miliony kabli plątały się za telewizorem, wnosząc bałagan i nieład do estetyki pokoju. UPPLEVA nie tylko rozwiązuje ten problem, ale umożliwia manipulację tą funkcji również w aspekcie dekoracyjnym. Spodobało mi się rozwiązanie HIMNA, czyli potraktowanie telewizora jak mebla. Nawiązanie do retro designu z lat, kiedy telewizor był oddzielnym meblem. Przypomina mi to czarno-białe filmy, w których królował Humphrey Bogart i glamour lifestyle. Jeżeli rozważacie zakup nowego telewizora, to polecam zapoznanie się z ofertą UPPLEVA. Jestem pewna, że znajdziecie takie rozwiązanie, które będzie pasować do Waszego wnętrza.

Autor: Tina