Pokaz kolekcji Jasona Wu wiosna lato 2015 odbył się w tym roku w nietypowych okolicznościach. Kilka godzin później projektant ogłosił, że sprzedał większościowy pakiet akcji swojej firmy nowemu inwestorowi, InterLuxe. Wkrótce taki sam los czeka sklep należący marki. Jason Wu powiedział, że poważnie podchodzi do mody, traktując ją jak biznes.
Projektant w nadchodzącym sezonie postawił na akcesoria. Podczas pokazu można było zauważyć, że promował nowe torby. Jedna z nich, nazwana „Diane” od Diane Kruger, to mała kobieca torebka na ramię ze skóry pytona i krokodyla. Druga „Charlotte” to klasyczna kopertówka, przypominająca wyglądem misternie składane origami.

Letnią kolekcję ubrań Wu na sezon 2015 można określić jednym słowem – piękna. Tego właśnie projektant szuka w modzie i to odnalazłam w jego projektach. Elegancja, klasyka i minimalizm. Jason Wu czaruje prostymi miękkimi liniami i perfekcją wykonania. Motywem przewodnim na nadchodzący sezon letni jest asymetria. Kopertowe sukienki i spódnice w jego odsłonie są wyrafinowane i seksowne.

Doskonale wygląda kopertowa spódnica khaki z białymi nadrukami z prostą białą bluzką bez rękawów z fantazyjną falbaną. Zwrócił moją uwagę również klasyczny  zestaw z białą bluzką, wykończoną lamówką z szerokimi lejącymi spodniami i długą marynarką. Doskonałym rozwiązaniem są tutaj krótkie rękawy przy marynarce i wąskie klapy, które nadają sylwetce lekkości.
Stroje koktajlowe zaproponowane przez Wu to błyszcząca odmiana klasycznych kopertówek. Sukienki o długości za kolano, zostały zebrane na biodrze. Całości dopełniły głębokie dekolty i rozcięcia z przodu w intensywnych kolorach granatu, zieleni i pomarańczy. Suknie wieczorowe natomiast zaskakiwały oryginalnymi stanikami, odsłaniającymi dekolt prawie do pępka oraz odkrytymi plecami. Jason Wu z właściwym sobie wyczuciem zachował jednak równowagę pomiędzy seksownością a wyrafinowanie. Takt, umiar i profesjonalizm w każdym projekcie to wizytówka Wu.