Jean Paul Gaultier w najnowszej kolekcji na sezon jesień 2015 przenosi nas do luksusowego świata francuskiego wybrzeża.

Bretania, z jej charakterystycznymi marynistycznymi motywami stanowi inspirację dla wybitnego domu mody.

Nowe ubrania Gaultier porażają wyrafinowaniem i spójnością. Wszystko pozostaje na swoim miejscu. Genialnie dobrane modelki, fenomenalne zestawienia ubrań i dodatków. Wreszcie kunsztownie wykonane, pełne pietyzmu ubrania i oryginalna konwencja zderzenia tradycji ze współczesnością. Harmonia, którą osiągnięto zderzając pozorne sprzeczności imponuje. To w sferze formalnej i designerskiej jedna z najbardziej wyrafinowanych kolekcji ostatnich miesięcy.

Zwróćcie uwagę na morskie czapki i niezwykle oryginalne, geometryczne nakrycia głowy.

Okrągłe motywy na sukniach, spirale jako elementy dekoracji, kunsztowne bluzy, przezroczyste koszule, inspirowane lokalną kulturą wybrzeża paski to tylko fragment jednej z ciekawszych kolekcji na sezon jesień 2015.

Do tego wszechobecne paski i motywy morskie. Haftowane spodnie, niemal XVIII wieczne zdobienia na marynarkach czy futrzane dodatki na teatralnych sukniach dopełniają obrazu całości.

Kolekcja stanowi popis oryginalnej formy.  Niezwykła umiejętność czerpania z lokalnej tradycji i przetwarzania  jej na współczesną modłę nie ma sobie równych. Gra historią i futuryzmem, który podkreślają geometryczne motywy.

Totalna rekomendacja trendu.pl za kreacje ubrań, akcesoria, stylizacje i pokaz. Czeka nas intrygująca jesień. Nie możemy się doczekać ulic modnych metropolii. Różnorodność i wyrafinowanie do klucz do najnowszych trendów w świecie mody. Te tendencje zostały spełnione w najnowszej kolekcji Jean Paul Gaultier.