Kolekcja Jeremy Scott wiosna lato 2015 to prawdziwy obraz wakacji – ekstaza kolorów i wzorów, radość i zabawa. Muszę dodać, że to szalone wakacje w ubraniach przeniesionych wprost z dziecięcych snów. Niektórzy mogą je nazwać kiczowatymi, ale taki właśnie jest Scott, geniusz mody, kreator trendów i znawca popkultury, potrafiący łamać reguły i narzucać własny styl. Można krytykować jego projekty, ale nikt nie pozostanie wobec nich obojętny. Zapewniam Was też, że każdy chciałby mieć chociaż jedno ubranie z jego kolekcji. W końcu każdy z nas lubi się wyróżniać, a Scott to doskonale potrafi zrobić.
W kolekcji wiosna lato 2015, zaprezentowanej podczas New York Fashion Week. Jeremy nawiązał tym razem do lat 70. Odnajdziemy to w hippisowskich wzorach i pacyfistycznych emblematach. Nie mogło zabraknąć wzorów w musztardowo-granatowe paski, jak również wszystkich odcieni tęczy. Na szczęście warszawskie trendy nie dotarły do Nowego Jorku i obeszło się bez spalenia. Polecam Waszej uwadze fantazyjne futra w fluorescencyjnych kolorach, zwłaszcza dla odważnych panów. Do wyboru są jeszcze patchworkowe skórzane spodnie.

Motywy współczesne w kolekcji mogliśmy oglądać w swetrach z hasłami ze Shrekiem. Nadruki na ubraniach także nawiązywały do kultowej postaci z kreskówki. Przyjrzyjcie się projektom, a odnajdziecie drobne wzory z główkami Shreka lub całą olbrzymią głowę ogra. Nowoczesne motywy kolekcji to śmieszne hasła i nadruki z komiksów. W całej tej kolorowej plątaninie wzorów, napisów i printów pojawił się pociągający komplet złożony z czarnej mini spódnicy, topu i króciutkiej pomarańczowej kurteczki ze skóry.

Na nadchodzący sezon letni Jeremy wkomponował się w panujące trendy. Nie dało się nie zauważyć kwiatów. Nie były one jednak pospolite i banalne, ale zniekształcone i fluorescencyjne na nadrukach i trójwymiarowych aplikacjach. Scott poszedł jednak dalej niż inni projektanci, którzy ozdabiali motywami kwiatowymi topy, spódnice, kurtki czy płaszcze. W jego kolekcji nawet ciężkie glany są w słodkie kwiatki.

Pokaz zamknęła kontrowersyjna Miley Cyrus, która wspólnie z Jeremy'm Scottem podziękowała publiczności. Para doprawdy warta siebie. Kolekcja warta wyróżnienia.