Po kolaboracjach z Narciso Rodriguez, Catherine Malandrino i Derek Lam, Kohl postanowił stworzyć jednorazową kolekcję, której twórcą okazał się Peter Som. Współpraca ma mieć czysto komercyjny charakter, zaś ceny setów kształtują się w przedziale od 38 do 88 dolarów. To bardzo przystępna propozycja, o wiele bardziej dostępna niż nagłośniona kolekcja z Kate Moss dla Topshop.

Kohl późno rozpoczął kolaboracje ze znanymi projektantami, dopiero w 2012, pozostając nieco w tyle za takimi konkurentami jak Target i H & M. Dlatego też kolekcje Kohl są świeże i pełne inspiracji. Projektanci mają dużą swobodę w działaniu i tworzeniu nowych looków.

Jeśli szukasz ciekawych propozycji ubrań na lato, musisz obejrzeć najnowszą kolekcję Kohl. Ma ona wszystko, czego potrzebujesz na lato,  od eleganckich kombinezonów po proste sukienki. Spójna moda, wygodna, a zarazem cool. Nie zauważyłam niepotrzebnych szczegółów czy zbędnych dodatków. Kolekcję polubiły takie gwiazdy jak Jenna Dewan Tatum i Kate Bosworth. Trzeba więc szybko zrobić zakupy. Obejrzyjcie  wybrane propozycje z lookbooka.