Na kolekcję składa się 40 strojów. Mimo, że ubrania pojawią się w sklepach Reserved dopiero w grudniu, nie będzie wśród nich kurtek zimowych. Kolekcja ma charakter świąteczno – karnawałowy. Stroje będą idealne na imprezy świąteczne oraz Sylwestra.

Inspiracją dla autorek kolekcji była moda ubiegłego stulecia, Art Déco i cyganeria artystyczna - Bohema. Mimo, że kolekcja powstała dla Reserved, absolutnie nie można powiedzieć, że Gosia zmieniła swój styl. Jest tam wszystko, co u Baczyńskiej najlepsze - szyk, elegancja i klasa.

Reserved po raz pierwszy wykorzystało materiały szlachetne, w tym 100% jedwabie. Mimo to, ceny są przystępne i każda z nas może w końcu ubrać się w sukienkę od Baczyńskiej!

Przyjęcie przebiegło w bardzo miłej atmosferze – obfitowało w dużą ilość wina i przekąsek! Wysokie i szczupłe modelki dopełniły ekskluzywnego obrazu całości. Gosia ubrała na konferencję czarną kreację. Zachwycająco wyglądała również uczestnicząca w imprezie Beata Sadowska, autorka stwierdzenia: „zakupy robimy za granicą!”.