To co od kilku dni ma miejsce w Polsce, wiele osób nazywa delikatnie „masakrą”. Olbrzymie sople spadające z dachów, samochody całe pokryte śniegiem oraz mrozy nie z tej ziemi.
Aby ocieplić Wasz dzień postanowiliśmy dzisiaj opublikować niezwykle radosną kolekcję  H&M dla kobiet na wiosnę/lato 2010.
Kolekcja jest bardzo lekka i kobieca. Soczyste kolory, motywy kwiatowe, falbanki powodują, że ubrania są bardzo romantyczna, ale i seksowna.
Nie ma koloru przewodniego, bowiem występuje cała paleta Pantone. Jedynie co można zauważyć brak obecności czerni oraz szarości, które zarezerwowane są na zimę.
Kto w końcu chciałby chodzić w ponurych kolorach, kiedy wszystko zaczyna kwitnąć i za każdym rogiem słychać śpiew ptaków.
Właśnie takie ma się wrażenie oglądając najnowszą kolekcję H&M.
Oczywiście jak co sezon, jest sporo inspiracji i nawiązań do topowych, światowych projektantów. Jednak Nas to może tylko cieszyć, że za kilkadziesiąt procent mniej możemy mieć niemal to samo.

Najwięcej znajdziemy sukienek. Zarówno na letni spacer z koleżanką, jak i wieczorną randkę z partnerem. Fasony są przeróżne. H&M zarówno nawiązuje do lat 70tych zawierając w kolekcji luźne koszule oraz do lat 80tych, czyli bluzy XXL oraz bufkowe ramiona.


Jak Wam się podoba kolekcja?