Od 29 listopada tego roku kolekcja „Le carrousel” Gosi Baczyńskiej jest dostępna w 18 salonach RESERVED w całej Polsce i w 8 innych europejskich krajach. Pierwszy weekend sprzedaży potwierdził, że była to długo wyczekiwana kolekcja. Zapraszamy na przedświąteczne zakupy.

Zanim kolekcja „Le carrousel” trafiła do salonów RESERVED odbyła się uroczysta przedsprzedaż. Na dzień wcześniej zaproszeni goście mogli obejrzeć kolekcję i co najważniejsze, wreszcie kupić wymarzone kreacje. Salon RESERVED przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie gościł gwiazdy polskiego kina i przyjaciół, którzy wychodzili z pełnymi torbami. Atrakcją wieczoru było także losowanie unikalnej sukni, którą Gosia Baczyńska zaprojektowała specjalnie na październikowy pokaz kolekcji. 

„Le carrousel” jest dostępna w 18 salonach RESERVED w całej Polsce i w 8 innych europejskich krajach (w Rosji, Czechach, Łotwie, Ukrainie, Estonii, Węgrzech, Litwie, Rumunii). To kolekcja 40 świąteczno – karnawałowych strojów, które uczynią nadchodzące spotkania, bale i zabawy, zupełnie wyjątkowymi.

Zapraszamy na stronę www.re-reserved.com, gdzie znajdują się m.in. dokładne adresy salonów RESERVED z kolekcją Gosi Baczyńskiej.