Najpopularniejsze siostry Ameryki, Kendall i Kylie Jenner po raz drugi podjęły współpracę z modową marką Topshop. Wspólna debiutancka kampania z wakacji odniosła olbrzymi sukces. Podjęto w związku z tym decyzję o wznowieniu działania na potrzeby świątecznej promocji.

Nowa kolekcja Topshop koncentruje się wokół czerni. Paleta kolorystyczna została nieznacznie wzbogacona elementami z motywem marmurkowym, metalicznie srebrnym i śmietankowym, z delikatnymi pastelowymi dodatkami.

Siostrzany duet prezentuje 15 ubrań z kolekcji, która nawiązuje do stylu preferowanego przez każdą z nich. Znajdziemy w niej uniwersalne kurtki bomber, mini spódniczki charakterystyczne dla Kylie, przycięte topy niczym misternie składane orgiami, dopasowane kombinezony oraz mongolskie futerka idealne dla Kendall.

Kolekcja świąteczna Topshop wykonana została z różnorodnej mieszanki tkanin takich jak jersey, satyna czy neopren. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona poziomem ubrań Topshop. Odnajduję w linii i formach niefrasobliwość i lekkość z Los Angeles, inspiracje street style, ale także modą glamour.

Kolekcja Topshop będzie dostępna w Internecie i w Wielkiej Brytanii od 20 listopada, zaś w innych sklepach od 4 grudnia. Do tego czasu możecie obejrzeć w galerii zdjęcia sióstr Jenner z kampanii i wybrać swoje ulubione ubrania.